Sport

Dukagjini konfirmon kundërshtarin e radhës në Antalia të Turqisë

Dukagjini ka konfirmuar miqësoren e radhës në Antalia të Turqisë. Skuadra e Armend Dallkut do të sfidohet nga skuadra kazake FC Akzhayik Uralsk, shkruan Gazetasheshi.com.

“Hithat” ndeshjen e tretë miqësore do ta zhvillojnë ditën e enjte duke filluar nga ora 16:30, me kohën tonë lokale në Kosovë 14:30.

Kundërshtari rradhës është skuadra e ligës se dytë nga Kazakistani, e cila pas 12 javësh gjendet ne vendin e dytë dhe pretendent për tu rikthyer ne superligën Kazake

May be an image of 1 person dhe text that says ‘Ndeshje Miqësore 4 Shkur t, Antalya Ora 16:30, RKS14 KLINE KF DUKAGJINI 1958 ዋK aKжaйblK VS OPaл 1968 KF DUKAGJINI FK AKZHAYIK’
Kujtojmë që Dukagjini të mërkurën u ndesh me sllovakët e Partizan Bardejov, ndeshje të cilën e triumfoi me rezultat minimal 1-0.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit