Sport

Dukagjini – Drita, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dukagjini dhe Drita janë duke u pèrballur në ndeshjen e parë të javës së tretè në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Pjesa e parë e këaaj sfide ka përfunduar me rezultatin 0:2, në favor të skuadrës nga Gjilani.

Golat i kanë realizuar Xhevdet Shabani dhe Bunjamin Shabani.

Pjesa e parë: Dukagjini – Drita 0:2. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv