.
Sport

Dukagjini bën afrimin e radhës, rikthehet mbrojtësi

Melos Zenunaj është lojtari i radhës që është afruar te Dukagjini.

Futbollisti i cili edhe hapat e parë ne futboll i kishtë nisur pikërisht me klubin e Dukagjinit, rikthehet përsëri ne vendlindjen e tij.

Melosi për tri vite radhazi ishte paraqitur tek skuadra e Flamurtarit nga Prishtina, me të cilën është aktivizuar edhe ne sezonin vjeshtor.

“Melo” luan pothuajse ne të gjitha pozitat e vijës se fundit të mbrojtjes, ndërsa ne i urojmë mirëseardhje ne “18 Qershori”, duke i dëshiruar shumë suksese me logon dhe fanelën me të cilën ai është zhvilluar si futbollist.

Related posts
LajmeSport

Lajmi i fundit; Ish-futbollisti i Barcelonës vdes në aksident trafiku

Sport

Liga e Parë, këto janë rezultatet e plota nga xhiro e fundit

Sport

Organizohet Turniri më i madh në futboll të vogël

Sport

Gjashtë vite nga anëtarësimi i Kosovës në FIFA