Sport

“Duhet të jemi të kujdesshëm, Kosova ka sulm shumë cilësor”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Marek Suchy kërkon pikët e plota kundër Kosovës të shtunën në Fadil Vokrri.

Kapiteni i Çekisë, Marek Suchy është paraqitur në konferencë përpara mediave në stadiumin “Fadil Vokrri” për të foli në prag sfidës ndaj Kosovës.

“Presim që ta zhvillojmë një lojë ashtu siç dëshirojmë dhe mos të ndikohemi nga asgjë. Secila lojë është shumë e rëndësishme. Ne kemi ardhur për fitore dhe duam fitore”, ka thënë Marek Suchy.

“Kosova e ka një sulm shumë cilësor dhe duhet të jemi te kujdesshëm pasi mund të na ndëshkojnë”, shtoi Marek Suchy.

31-vjeçari luan në Gjermani me Augsburgun.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv