LajmeShow Bizz

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, gjithmonë di si të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Kësaj radhe, deputetja ka realizuar një set fotografik, derisa shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër, ku theksi nuk mungon te format trupore, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Me dukjen atraktive prej biondeje dhe flokët e kapura nga mbrapa, Duda është dukur mjaft tërheqëse në këtë fustan të dizajneres Diba Celina.

Në një tjetër foto, deputetja e Kuvendit të Kosovës shihet në veshje të zezë, të kombinuar me një jelekë ngjyrë portokalli, e që po duket mjaft bukur.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati