Show Bizz

“Dua të lidhem me të”, 20 vjeçarja e ‘çmendur’ pas Atdheut

Në ekranin e “Top Channel” u transmetuan së fundmi audicionet e “Përputhen 3”.

Një vajzë 20 vjeçare e quajtur Raisa konkurroi për t’u bërë pjesë e programit, teksa tregoi se është e ‘çmendur’ pas Atdheut.

Ajo tha se nuk do të futej në program, nëse Atdheu do pranonte të dilte me të. 20 vjeçarja bëri dhe një rrëfim të çuditshëm, teksa u shpreh se e ka puthur Atdheun nga televizori.

“Ti je i bukur, Vishesh bukur, Buzëqeshjen e ke të bukur, Dua të kem një lidhje me Atdheun, Nëse ai pranon të dalë me mua, unë e lë programin.

Më pëlqen shumë, E kam pëlqyer dhe më para kur e kam parë në televizor, Jam afruar afër televizorit dhe e kam puthur”, u shpreh ajo, ndërsa përpos deklaratës së saj, vajza bëri dhe twerk para tij.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës