Show Bizz

Dua Lipa shpërthen në lot teksa flet për njerëzit që janë duke vuajtur nga koronavirusi

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa përmes Instagramit iu ka drejtuar fansave të saj për tu mbrojtur nga virusi korona.

Ajo në të njëtën kohë ka folur edhe për gjithë situatën në botë ku shumë njerëz janë duke vdekur si shkak i koronavirusit.

Në një momet, artistja shpërtheu në lot teksa fliste se shumë njerëz janë duke vdekur në botë, gazeta Blic.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kejsi dhe Stresi sërish bashkë?!

Show Bizz

Ja çfarë problemi ka Enca me meshkujt

Show Bizz

Çfarë ndodhi me shtatzaninë e Genta Ismajlit?

Show Bizz

U desh një foto e Kylie Jenner që mijëra amerikanë të regjistrohen për të votuar