Show Bizz

Dua Lipa shndërrohet në bionde

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vazhdon t’i befasojë fansat me postime të llojllojshme.

Meqë është tejet e ndjekur në rrjetet sociale, 24-vjeçarja së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje dhe imazhin e ka ndarë në llogarinë e saj personale, Instagram.

Ajo është shndërruar në bionde dhe ky ndryshim u mirëprit edhe nga ndjekësit e saj, teksa mori një sërë komentesh të ndryshme, duke e përgëzuar për ‘look-un’.

View this post on Instagram

Juergen Teller, a Chameleon and I…

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

E njëjta dje lansoi koleksionin e ri të veshjeve në bashkëpunim me “Pepe Jeans”, pasi muaj më parë nënshkroi marrëveshje me brendin e njohur.

Ajo po ashtu po vazhdon të punojë edhe në albumin e dytë ku në intervistën e fundit për “Vogue” u shpreh se është më “konceptual” dhe ” i pjekur”.

Përndryshe, ylli shqiptar është në një romancë të re me vëllanë e motrave Bella dhe Gigi Hadid, Anwar Hadid, të cilët nuk po ndahet për asnjë moment nga njëri-tjetri.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto