Show Bizz

Dua Lipa kundër vendimit të kryeministrit britanik

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dua Lipën duket se e kanë irrituar veprimet e fundit të kryeministrit britanik.

Kryeministri i ri i Britanisë, Boris Johnson ka marrë vendim që ta shpërndajë parlamentin para Brex-it, shkuan lajmi.net.

Kjo gjë ka ngjjallur reagime të shumta në publik, kundër tij ka dalur edhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa.

Kjo e fundit ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën Johnson cilësohet si shkatërrues i demokracisë.

Kujtojmë se Dua Lipa është duke punuar rreth këngëve të reja, të cilat do t’i përfshijë në albumin e ri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto