Show Bizz

Dua Lipa i ka veç dy fjalë për kunatën e saj

Supermodelja e njohur, Gigi Hadid, është një ndër emrat më të suksesshëm në fushën e modës.

Ajo menjëherë pas lindjes është rikthyer në formë të mirë dhe tani filloi të aktivizohet edhe në profesionin e saj.

Modelja ka ndarë me ndjekësit fotografi nga seti për “Alexander Wang” dhe dukej në top-formë si çdo herë.

25-vjeçarja në këtë fotosesion u shfaq me kostume të ndryshme, kurse pranoi vetëm komente pozitive nga ndjekësit.

Në mesin e shumë komenteve nuk mungoi edhe ai i kunatës, Dua Lipa, e cila e përgëzon modelen për dukjen.

“Wow, bukuri!”, shkruan Dua pranë njërës prej fotove të Gigit, e cila ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Fisniku ia vendos dorën tek të pasmet Fjollës

LajmeShow Bizz

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Show Bizz

Restoranti ku e organizoi ditëlindjen ia sheh sherrin Rita Orës

Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua