Show Bizz

Dua Lipa i bën kamerë të fshehtë të panjohurve në market

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dua Lipa ishte e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres dhe ata kanë përgatitur një kamerë të fshehtë për disa të panjohur në një market në Amerikë.

Këngëtarja e hiteve ‘New rules’ e ‘One Kiss’ është maskuar dhe i ka folur të panjohurve në market me tekste të këngëve të saj.

Dua ka publikuar disa nga videot dhe prapaskenat nga ky skeç i përgatitur nga emisioni shumë i shikuar në Amerikë, ku ajo edhe do të performojë këtë javë, kur edhe do të shfaqet teksti.

Këngëtarja është vazhdimisht në vende të ndryshme të botës, duke promovuar këngët e saj të reja dhe albumin që do të dalë së shpejti, ndërsa edhe po shfrytëzon të pushojë me shoqërinë dhe të dashurin e saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto