Lajme

Driton Selmanaj dikur e ‘qante’ vallen, prapa Naim Abazit!

Driton Selmanaj synon të sigurojë përsëri një ulëse në Kuvendin e Kosovës, derisa kandidoi për deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.
Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), dikur ishte i angazhuar si vallëtar në kuadër të amsambleve të ndryshme.

Ne një video të realizuar shumë vite më parë, Selmanaj duket se e ia hedh valles me shumë qejf, derisa këngës ia thotë Naim Abazi.

Video në fjalë, ka qenë pjesë e programit për Vitin e Ri, nga produksioni “Labia”.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=463311444826725

Selmanaj, vite më parë ia mësyu skenës politike dhe kështu në legjislaturën e fundit ai u emërua si zv.kryeministër në Qeverinë Hoti.

Lidhja e profesioneve, mes një politikani dhe një vallëtari duket të jetë interesante!

Postime të ngjajshme
Lajme

Zhvarrimi i familjes Jashari, ja si Gërxhaliu e puthi kafkën e komandantit legjendar

Lajme

Agim Bahtiri tregon nëse do të rikandidojë për kryetar të Mitrovicës

Lajme

Kur do të vijë vaksina kundër COVID-19 në Kosovë?

Lajme

Parashikimi i motit për vikend: Rikthehet i ftohti dhe bora