Sport

Driton Kuka: Pritje madhështore për ekipin tonë!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Eipi jonë i xhudos ditën e djeshme në Japoni shtë pritur në mënyrë të jashtëzakonshme, shkruan BlicMedia.

Xhudistët tanë do të përgatiten në Japoni para botërorit Tokio 2019, që nis më 25 gusht.

Për këtë mirë pritje ka reaguar edhe trajneri i Kosovës, Driton Kuka me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ky është postimi i Driton Kukës.

anyo City Japan 🇯🇵
Pritje e ngrohtë për ekipin tonë!
Arritja në Japoni me ekipin për përgatitje dhe gara në Botërorin më të fortë ndonjëherë!
Një qytet që po ndjehet krenar me prezencën e garuesve tonë
Gara me randësi të veçantë edhe për Pikë Olimpike si caku kryesor i ekipit
#tokyo2020. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv