Sport

Driton Kuka: Çdo shqiptar që flet shqip dhe mendon shqip do duhej të jetë krenar me Ramushin!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar sot publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së,shkruan BlicMedia.

Driton Kuka pak qaste më parë ka ardhur me një tjetër postim në rrjetet sociale.

Ky është postimi i plotë i trajnerit.

Sporti dhe Politika …
Për miqtë e mi dhe përkrahës të shumtë!
Çdo shqiptar që flet Shqip dhe mendon Shqip do duhej të jetë krenar me Ramushin!
Përkrahja ime për këtë njeri daton qysh moti në ditët e vështira për Kombin.
Në qeverisjen e tij ka pas vendime të mëdha për vendin tonë.
Sporti pjesa ku unë punoj dhe do vazhdoj të punoj edhe në të ardhmen është pjesa ku unë dua të jep kontributin tim!
Së pari në tatami e pse jo për krejt Sportin sepse besoj që është pjesa ku unë di dhe mundem.
Pretendimet e mia të jem afër Ramushit janë pikërisht në Sport në të mirë të Kosovës dhe sportistëve Kosovar!/BlicMedia

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv