Sport

Drita – Trepça ’89, përfundon me këtë rezultat

Ka përfunduar sfida e zhvilluar sot në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Drita dhe Trepça 89 janë përballur në kuadër të xhiros së dytë. (Ndeshje e mbetur).

Skuadra e Dritës ka shënuar fitore me rezultatin 1:0, me golin e shënuar nga Betim Haxhimusa.. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Rënditja tabelare në Superligën e Kosovës

Sport

Kanë përfunduar tri ndeshjet e xhiros së tetë në Superligën e Kosovës

Sport

Florian Kohfeldt flet për Rashicën, tregon nëse do jetë startues kundër Hoffenheimit

Sport

Superliga: Mbyllen pjesët e para