Sport

Drita sot luan miqësore, vendi, kundërshtari dhe orari i takimit

Drita do të luaj sot ndeshjen e parë miqësore pas aventurës evropiane.

Gjiganti kosovar do të përballet me skuadrën e Vjosës nga Shtimja.

Ky takim do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan me fillim nga ora 17:00.

Për Dritën në përballje me Vjosën priten të debutojnë edhe transferimet e reja si Rron Broja e Agim Zeka.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar