Sport

Drita nesër luan miqësoren e fundit në Antalia, kjo është skuadra kundërshtare

Nesër përmbyllen takimet miqësore në Antalia.

Drita luan ndeshjen e tretë dhe të fundit përgatitore, pas dy dueleve në të cilat dëshproi dhe nuk arriti të tregoj forcën reale të skuadrës, shkruan Gazeta Olle.

Këtë herë gjilanasit duelojnë me skuadrën e elitës ukrainase, FC Minaj.

Me këtë ekip luajti edhe Arbëria, në një duel miqësor që u ndërpre përshkak të shiut kur rezultati ishte 1-1.

Takimi luhet në ora 15:30 në kohën tonë lokale./

Postime të ngjajshme
Sport

Krasniqi flet për golat e tij me Prishtinën: Shpresoj të vazhdojë në këtë mënyrë

Sport

Barcelona vazhdon shkëlqimin, fitore komode në udhëtim te Osasuna

Sport

Juventusi fiton ndaj Lazios

Sport

Selmani reagon pas rastit të dyshimtë në ndeshje ndaj Prishtinës