Sport

Drita ndërprenë bashkëpunimin edhe me mbrojtësin e njohur

Xhevdet Shabani nuk do të jetë më pjesë e Dritës.

Gjatë ditës së sotme u raportua se Drita dhe Shabani nuk kanë rënë dakord për të vazhduar bashkëpunimin.

“Rrapa” ka qenë njëri nga protagonistët kryesor të skuadrës gjilanase, por që aventura e tij duket se ka përfunduar tek Drita.

Gazeta Olle merr vesh ekskluzivisht se nga “Intelektualët” do të largohet edhe mbrojtësi Fidan Gërbeshi.

36 vjeçari ka qenë për shumë vite pjesë e “kaltërebardhëve” duke dhënë gjithashtu kontribut të madh në klub.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet zyrtarizimi i klubit për këto dy largime.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89