Sport

Drita me rezultat historik, Munishi me reagim interesant

Drita mori një barazim me shumë vlerë ndaj gjigantit holandez, Feyenoord.

“Intelektualët” zhvilluan një ndeshje fantastike ndaj skuadrës së madhe holandeze, duke luajtur pa gola 0 me 0,.

Ishte një ndeshje pa shumë raste shënimi dhe që u karakterizua me lojë të kujdesshme nga të dyja skuadrat.

Megjithatë, trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, siç duket nuk e ka shikuar fare ndeshjen e sotme.

Ai postoi një fotografi me mbishkrimin “Duke shiku tenis, Roger Federer”.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë