Sport

Drita – Llapi shtyhet përsëri

KF Llapi ka bërë të ditur se ndeshja që pritej të zhvillohej kundër Dritës është shtyrë.

Vendimi është marrë nga FFK-ja, kjo për shkak që disa futbollistë janë të grumbulluar me Kombëtaren e Kosovës, përcjellë GazetaOlle.

Skuadra e Llapit aktualisht ka të grumbulluar dy futbollistë me Kombëtaren e Kosovës U21.

Futbollistët e grumbulluar janë Kastriot Selmani dhe Valmir Veliu.

Postime të ngjajshme
Sport

Tifozët anglezë u rikthyen mbrëmë në stadium pas më shumë se tetë muajsh

Sport

Drita superfavorite, bastoren nuk e bëjnë hesap Llapin

Sport

Ja cila është skuadra e vetme që i ka fituar 5 ndeshjet e grupeve të Champions-it këtë sezon

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit që takoi Maradonën