Sport

Drita – Llapi, formacionet zyrtare!

Drita dhe Llapi do të luajnë ndaj njëra tjetrës në kuadër të javës së dytë në Superligën e Kosovës.

Të dy skuadrat kërkojnë pikët e plota për të vazhduar rrugën drejt pjesës së epërme të tabelës.

Gazeta “Sheshi” ua sjell edhe formacionet zyrtare për këtë takim:

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti

Sport

Suedi – Kosovë, për vetëm tri orë rekord i shitjeve të biletave

Sport

Caktohen gjyqtarët për javën e katërt në Ligën e Parë