Sport

Drita – Gjilani, transmetohet në dy kanale televizive

Derbi më i madh i Superligës së Kosovës do të zhvillohet sot ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, shkruan Insporti.com.

Edhe ky derbi do të zhvillohet pa praninë e tifozëve, por magjinë e derbit mund ta shikoni në Artmotion dhe Klan Kosova.

Derbi do të nis me fillim të orës 13:30.Ndeshja tjetër e Superligës që do të zhvillohet është ndërmjet Trepçës ’89 dhe Feronikelit

Postime të ngjajshme
Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”

Sport

Batatina tregohet i ashpër kur pyetet për dorëheqje: Nuk merrem me persona që i kanë vetëm 50 cent për një makiato