Sport

Drita – Gjilani, ja kuotat për derbin më të madh në Kosovë

Drita dhe Gjilani përballen këtë të diel mes veti në takimin e parë sezonal nga katër sa priten t’i zhvillojnë këtë edicion, shkruan Gazetasheshi.com.

Edhe ‘shtëpitë e basteve’ duket se janë përgatitur për këtë takim, pasi që tashmë veçse kanë vënë kuotat e tyre për këtë takim.

Fitorja e Dritës është kuotuar me 2.20, ndërsa ajo e Gjilanit me 2.87.

Për të dalë ndeshja barazim është kuota më e madhe, gjithsej 3.20.

Më poshtë mund t’i gjeni kuotat në disa nga bastoret online në vendin tonë, teksa ato mund të ndryshojnë gjatë ditës, varësisht nga të rejat që mund të vijnë nga skuadra.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani nuk di për humbje në Suharekë që 550 ditë, ja cila skuadër e mposhti e fundit

Sport

Juventus – Barcelona: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes më të zjarrtë të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

Sport

Brugge - Lazio: Publikohen formacionet zyrtare, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Sport

Fjalimin e Kryetarit të Komunës në zhveshtore që e motivoi Ballkanin për fitoren e sotme, duhet ta dëgjoni