Sport

Drita – Feyenoord, formacionet zyrtare

Nënkampiini i Kosovës, Drita takohen sonte në duelin e parë në kuadër të rrethit të dytë në Conference League me gjigantin holandez Feyenoord.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy ekipet i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë