Sport

Drita e pandalshme, arrin marrëveshje edhe me mbrojtësin e njohur!

Drita ka vepruar shumë shpejtë në repartin e mbrojtjës, pas largimit te Fidan Gërbeshit.

“RadioStar”, ka raportuar se Drita ka siguruar shërbimet e Prince Balde nga Feronikeli.

Sipas këtij mediumi mbrojtësi 23 vjeçari është i treti me radhë në këtë merkato, ata kanë përfshirë Përparim Islamin që ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij gjatë një deklarate të dhënë.

Ndërsa me Arbnor Mujën vetëm se ka arritur akordin e këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i Trepçës ’89, Abedin Zeka.

Ndërsa nga skuadra e Dritës do të ketë largime dhe transferime të tjera gjatë ditëve në vijim për tre herë kampionët e vendit.

Postime të ngjajshme
Sport

Mikrobiologu Lul Raka: Kur klubet tona të fillojnë garat në Evropë, le të lejohen shikuesit në një përqindje

Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur