Sport

Drita do të luajë 3 ndeshje miqësore, këta janë kundërshtarët

FC Drita do të luajë edhe tri ndeshje miqësore përpara fillimit të kampionatit elitar.

Ndeshja e parë do të jetë ndaj KF Vjosës më 7 gusht me fillim nga ora 17:00, në stadiumin e qytetit, shkruan Gazetasheshi.com

3 ditë nmë pas, KF Dukagjini do t’i mirëpres nënkampionëte e Superligës, me orar të njëjtë.

Pikërisht nga ora 17:00 do të luhet edhe ndeshja e tretë parasezonale ndaj KF Ulpianës në shtëpi më 15 gusht.

Në anën tjetër, ndeshja e parë e Dritës në kuadër të Superligës së Kosovës do të jetë ndaj Feronikelit.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk