Sport

Drita – Deçiç, formacionet zyrtare

Drita sot nis aventurën e saj në arenën ndërkombëtare ku ballafaqohet me Deçiçin në kuadër të ndeshjes së parë në Conference League.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe nis nga ora 20:00.

Tashmë gjithçka duket gati dhe të dyja skuadrat kanë prezantuar formacionet zyrtare:

Drita: Maloku, Limani, Jamal, Cuculi, Blakçori, Vuçaj, Jashari, Muja, Ajzeraj, Fazliu, Simonovski

Deçiq: Popoviq, Dreliaj, Nikoliq, Tuci, Ljuljdjuraj, Rudoviq, Bozanoviq, Vulaj, Pesukiq, Kojaseviq, Camaj.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri