Lajme

Drenicaku braktis Kosovën: Pa u kthyer Hashim Thaçi, as unë nuk do të kthehem

Një qytetar nga Drenica ka vendosur që të braktisë Kosovën, duke u larguar kështu përmes aeroportit të Shkupit.

Nuredin Drenica ka bërë të ditur se po largohet nga Kosova dhe se pa u kthyer ish-presidenti, Hashim Thaçi nuk kthehet as ai.

Ehde pse nuk bëri të ditur detajet se për në cilin vend po largohet, padyshim se ai është nisur drejt ndonjërit prej vendeve evropiane.

“Pa Hashim Thaçin, Kosova nuk ka kurrfarë kuptimi”, tha ai ndër të tjerash.

Postimi i plotë pa ndërhyrje:

Përshëndetje nga AEROPORTI I SHKUPIT… E lash KOSOVËN e plagosur dhe të përçarë si kurrë më parë…. Pa u kthye THAÇI me të gjithë ÇLIRIMTARET as unë nuk do të kthehem….!!!

Pa Hashim Thaçin KOSOVA nuk ka kurrfarë kuptimi……..!

LAMTUMIRË KOSOVË DERI TE VJEN BABUSHI QË UNË SHPRESOJ DHE BESOJ SHUMË SHPEJTË….!.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”