Sport

Drenica vuan, por falë transferimit të dimrit fiton kundër Istogut

Drenica e ka pasur shumë të vështirë duelin e sotëm.

Skuadra nga Skenderaj u ndesh me Istogun e Ligës së Parë në fushën me terren sintetik në Skenderaj, raporton Gazeta Olle.

Ndeshja ishte shumë e barabartë dhe me raste shënimi për të dyja skuadrat.

Pavarësisht aksioneve dhe goditjet e shumta në drejtim të portave, u realizua vetëm një gol.

Transferimi i dimrit, Dionis Cikani shënoi për t’i dhënë fitoren 1-0 Drenicës./

Postime të ngjajshme
Sport

Renditja e ligave më të forta në Evropë gjatë 15 viteve të fundit, çka shkruhet për Kosovën?

Sport

Milani dështon të fitojë ndaj Udinese

Sport

Pnishi kërkon në FIFA rreth 32 mijë euro kompensim nga Feronikeli

Sport

Bytyqi asiston, Cikalleshi shënon