Sport

Drenica mbetet pa portierin e tyre, Gjokaj ka disa fjalë për largimin

Altin Gjokaj do të largohet nga klubi i Drenicës, shkruan Gazetasheshi.com

Ai ka njoftuar përmes një postimii në llogarinë zyrtare se nuk do ta vesh më fanellën e Drenicës.

“Falënderoj të gjithë trajnerët, bashkëlojtarët, tifozët dhe gjithë qytetin e Skenderajit”, ka shkruar lojtari.

Tutje, Gjokaj ka falënderuar edhe kryetarin e komunës, Bekim Jasharin, për përkrahjen e vazhdueshme që i ka bërë atij.

“Gjithmonë i juaji Altin Gjokaj Shihemi se shpejti”, ka thënë ai në fund.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar