Sport

Drenica – Llapi, ky ēshtë rezultati pas pjesës së parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Drenica dhe Llapi janë duke u përballur në stadiumin “Bajram Aliu” në Skënderaj,në ndeshjen e javës së 2-të të IPKO Superligës së Kosovës, shkruan BlicMedia.net.

Pjesa e parë e kësaj sfide ka përfunduar me rezultatin e baranrt 0:0.

Skuadra vendase pati dy-tre raste të mira shënimi por rrjetat mbetën të paprekura

Pjesa e parë, Drenica – Llapi 0:0. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv