Sport

Drenica e gatshme për sfidën ndaj Llapit

Skuadra e Drenicës ka kryer sot përgatitjet e fundit para ndeshjes së nesërme që e zhvillon m e Llapin.

Drenica e Llapi ndeshen në stadiumi e Merdarës nga ora 15:00 në kuadër të javës së gjashtë dhe pikët janë shumë të nevojshme, sidomos për Llapin që ende nuk ka shënuar fitore.

”Sot ekipi ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes që skuadra jonë e zhvillon nesër në Merdarë kundër FC Llapit.

Atmosferë e jashtëzakonshme në stërvitjën e sotme, kurse pas stërvitjës të gjithë së bashku shtabi teknik dhe futbollistët i uruan mesfushorit Besfort Dervishaj datëlindjën e 22-të.

Ekipi është përgatitur maksimalisht për ndeshjën e neserme ndaj Llapit e cila zhvillohet nga ora 15:00.

Të bashkuar, vazhdojmë përpara”, ka shkruar Drenica në faqen zyrtare të saj në Facebook.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit