Sport

Dren Ahmeti i jashtëzakonshëm, shënon gol nga gjysma e fushës

KF Llapi dhe FC Ferizaji kanë zhvilluar një ndeshje miqësore.

Rezultati i kësaj ndeshje përfundoi i barabartë, 2-2, shkruan Gazetasheshi.com

Lojtari i Llapit, Dren Ahmeti, ka barazuar rezultatin në minutën e 68′ duke shënuar një super gol.

Golin mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

https://www.facebook.com/KFLlapi/posts/10159330010337243

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar