Lajme

Dorasi kishte ardhur nga Zvicra për pushime, bashkë me familjen

Katër persona kanë mbetur të v rarë sonte në fshatin Pozharan të Vitisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali raportoi pak më parë se dyshohet se një mërgimtar i cili ka ardhur nga Zvicra ka privuar nga jeta tre anëtarë të familjes, e më pas veten.

Gazeta Sinjali mëson se mërgimtari që dyshohet se v rau familjarët e tij e më pas veten është Fetah Zuka.

Ndërkaq familjarët që u v*ranë nga Fetahu dyshohet se janë gruaja e tij, Makfire Zuka, dhe dy djemtë e tij, Hamdi dhe Arbër Zuka.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kandidati i PDK-së reagon për sondazhin

Lajme

“Ke pezm ndaj Kurtit”, “Cili pezm o zotëri, a e ka pa çfarë i keni bërë Prizrenit”: Përplasen Hyseni e Pozhari

Lajme

Haradinaj tregon nëse do bashkëpunojë me Vetëvendosjen për referendumin e bashkimit me Shqipërinë

Lajme

Mister i madh në Lezhë, policia rrethon qytetin