Lajme

Donika Kadaj ndryshon pamje, shfaqet në TV me ‘look të ri, pa kaçurrela

Ish-deputetja Donika Kadaj, e cila kohëve të fundit po paraqitet nëpër studio televizive si analiste ka habitur të gjithë me pamjen e re.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim Donikën me flokët kaçurrela, por sonte ajo ka befasuar me modelin e tyre.

Donika i ka shtrirë flokët dhe duket shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Related posts
Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *