Lajme

Donika Kadaj Bujupi po shkëlqen me fustanin më të bukur

Donika Kadaj Bujupi erdhi edhe me një fotografi tjetër të bukur.

Këtë herë ajo ka zgjedhur një fustan ngjyrë vjollce që po i shkon mjaft shumë, shkruan InfoKosova.

Duket se kështu ishte rregulluar për emisionin ku morri pjesë mbrëmë si musafire.

E sot ajo postoi edhe një fotgorafi tjetër nga ecja e zakonshme e saj në mëngjes./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet