Show Bizz

Don Xhoni zbulon se Noizy i kishte bërë “follow”, por nuk e kishte pranuar

Mbrëmjen e djeshme dy reperët e famshëm Noizy dhe Don Xhoni ishin të ftuar në Ulqin për të performuar për fansat e tyre, mirëpo njëri prej tyre, e anuloi koncertin e tij. Ishte Doni ky i fundit dhe arsye ishte një aksident familjar.

Mirëpo ai që nuk e besoi ishte Noizy!

Ai nuk i ka ndalur “thumbat” për Donin Xhonin duke lënë të kuptohet se ishte justifikimi i këtij të fundit, pasi të gjithë ishin në koncertin e Noizy-t!

Por një tjetër postim që mediave u mungoi, ishte fotoja më poshtë e siguruar nga fansat dhe afterparty.al

Don Xhoni tregon se Noizy dikur i ka bërë “follow” e ky i fundit nuk ia ka kthyer, mirëpo i “premton” se do e bëjë herën tjetër pasi dikur “nuk” e kishte parë./afterparty.al

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës