Lajme

Don Xhoni uron Lladrovcin

Reperi i njohur Don Xhoni, vazhdimisht ka treguar përkrahje për kryetarin e komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovcin.

Edhe sot pas fitores, reperi publikoi një foto nën shoqërinë e tij duke treguar që ka pasur bindje të madhe për fitore.

“Urime kryetar tkom kallxu prej fillimit”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit.

Related posts
Lajme

Sallahu tregon pse nuk u takua me Hashim Thaçin e Kadri Veselin gjatë vizitës në Hagë

Lajme

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?

LajmeShow Bizz

Pak orë pasi doli nga spitali, Adriana Matoshi bën një koment në rrjetet sociale

Lajme

Parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte, temperaturat zbresin nën zero

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *