Show Bizz

Don Xhoni pritet me grushte në Tiranë

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe burime për “BalkanWeb” bënë me dije se protagonistë janë dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur, sidomos nga adoleshentët dhe të rinjtë shqiptarë në Shqipëri dhe Kosovë

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi i njohur me emrin Finem, ose Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Don Xhoni, Xhonatan Isufi nga Drenasi, Kosovë.

Gjithçka nisi pas një deklarate që Finem bëri në një emision televiziv. Reperi iu përgjigj një pyetje se kush ishte një prej artistëve që sipas tij kishte marrë famë kot dhe ai zgjodhi Don Xhonin. Me sa duket përplasja ka vijuar dhe në rrjetet sociale për të degjeneruar deri në sherrin fizik të mbrëmjes së sotme.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Meriton Mjekiqi, gjuajti me armë në Prishtinë

Show Bizz

Gruaja e Daut Haradinaj merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e fundit

Show Bizz

Blerim Destanin i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Show Bizz

Zbulohet skema: Ja si po fitojnë mijëra euro konkurrentët e Përputhen