Lajme

Djali nga Skenderaj e kanos me vrasje babain e tij pasi u kthye nga QKUK

Djali nga Skenderaj së fundi ishte në shërim të detyrueshëm në QKUK.

Pasi u kthye nga atje, e ka kanosur me vrasje babain e tij.

Rastin në Polici e ka lajmëruar viktima teksa i dyshuari është arrestuar.

“Skenderaj, 14.09.2021-14:35. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se , djali i tij i cili ka qenë në shërim të detyrueshëm në QKUK , pasi është kthyer në banesë e ka kanosur me vrasje. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti vazhdon të hetohet“, thuhet në njoftim. /frontonline.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati