Sport

Djali i Messit festoi golin e Betisit, shikoni veprimin e Suarezit – VIDEO

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Barcelona ka gjetur fitoren e parë në La Liga këtë sezon, duke e mundur 5:2 në ‘Camp Nou’ Real Betisin.

Rezultati i thellë mund të krijoi përshtypje të gabuara rreth kësaj ndeshje, pasi që Barcelona vuajti gjatë pjesës së parë, duke qenë edhe në disavantazh.

Katalanët ishin të detyruar të paraqiten pa Lionel Messin dhe Luis Suarez, të cilët e ndoqën ndeshjen nta tribunat, së bashku me fëmijët e tyre.

E moment interesant ka dhuruar djali i Messit, Mateo.

Ai aksidentalisht ka festuar golin e epërsisë së Real Betis, të shënuar nga Nabil Fekir në minutën e 15’.

Por, interesant ka qenë edhe reagimi i Luis Suarez, i cili filloi ta ngucte rreth këtij veprimi.

Messi's son Mateo celebrating Real Betis goal

Lionel Messi’s son, Mateo, accidentally celebrated Real Betis taking the lead against Barcelona yesterday 😂This is adorable ❤️

Posted by Football Stuff on Monday, August 26, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv