Lajme

Djali i ish-presidentit Thaçi me djalin e kryeministrit Rama, e shijojnë bashkë jetën e natës

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka mbajtur gjithmonë një profil të ulët në media dhe në rrjetet e tij soociale.

Por kohët e fundit ai duket se po e shijon vëmendjen duke postuar pjesë nga jeta e tij e përditshme.

Së fundmi atë e shohim shumë shpesh në klubet e natës së kryeqytetit, ku edhe poston momente të ndryshme këngës apo foto me miqtë që takon.

Fotoja e fundit që Gregu ka shkrepur është me djalin e ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endritin.

Foton me ndjekësit e ka ndarë vetë djali i ish-presidentit në profilin e tij privat në Instagram dhe më pas Gregu e ka ripostuar.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar