.
Show Bizz

Dj Dagz bën deklaratën e fortë për Einxhel Shkirën

Një çift tjetër brenda shtëpisë së Big Brother VIP është Dj Dagz dhe Einxhel Shkirën.

Ajo dhe Dagz ka dy javë që kanë dhënë puthjen e tyre të parë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në një klip të dhënë sot për raportin e tyre, Dagz bëri daklarata të forta për Einxhel Shkirën.

“Einxhel realisht ma ka marrë zemrën, dhe po ndjehem shumë shumë mirë me të. Tani jam shumë mirë. Pavarësisht se s’më ka thënë të dua, unë shoh veprimet e saj dhe ajo më mjafton”, tha Dagz.

Related posts
Show Bizz

Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

LajmeShow Bizz

Ilir Shaqiri reagon me një këngë pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

LajmeShow Bizz

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u bashkuan, por si reagoi Beatrix Ramosaj për rikthimin e tyre? Publikohen pamjet

LajmeShow Bizz

Elvana pozon me “zogun” në fushë, Loredana i propozon martesë