Show Bizz

Ditë zie për Morena Tarakun, humb mikun e saj më të ngushtë

Ish-zëvendësministri i Infrastrukturës, Rexhep Kadriu, ka bërë me dije se sot ka humbur nipin e tij.

Eronit Sermaxhaj ka ndërruar jetë në moshën 22 vjeçare, shkruan GazetaBlic.

Eroniti ishte mik shumë i afërt me këngëtaren shqiptare, Morena Tarakun.

Morena ka postuar disa fotografi me të duke emocionuar të gjithë me dedikimin dhe duke treguar se gëzonin një shoqëri mjaft të mirë.

“Do të më mungojë çdo sekond i kaluar me ty”, shkroi Morena./GazetaBlic/

 

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës