Show Bizz

Ditë zie për Enca Haxhian, i vdes njëri nga familjarët

Në shkurt të vitit të kaluar Enca Haxhia u përballë me një humbje të madhe, atë të babait.

Por, tani përmes disa postimeve ajo ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë edhe gjyshi i saj.

Këngëtarja ka bërë të ditur se ditë më parë ka ndërruar jetë gjyshi i saj, derisa thotë se ka zgjedhur vetë të mos e bëj publike pikërisht atë ditë të rëndë për të.

Ajo gjithashtu ka shkruar se ai ka qenë një artisti, e që e ka mbështetur atë e ka besuar në Encën qysh në hapat e saj të parë në muzikë.

Përmes një Story tjetër, ajo ka treguar se gjyshi i saj tashmë i ndjerë ka nisur edhe një libër për këngëtaren, por që ajo nuk ishte e gatshme ta publikonte, por që një ditë do e bëjë një gjë të tillë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’

Show Bizz

“I nderuar Cana nga Gjakova”/ Fifi zbulon çfarë vendi zë Graniti në jetën e saj

Show Bizz

Cili nga banorët nuk e përshëndeti Fifin pas daljes nga Big Brother

Show Bizz

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?