Lajme

Dita e dytë e kësaj jave parashikohet të jetë kështu

Të martën priten reshjet e para të borës në Kosovë. Dita e dytë e kësaj jave parashikohet të jetë e freskët dhe me erë.

Sipas Prishtina Weather në mëngjes do të ketë reshje lokale shiu të cilat do të pushojnë deri në orët e pasdites.

Rrebeshe shiu priten përreth viseve malore ndërkohë që në zona të larta malore mbi 2000m priten edhe reshje bore

Temperaturat në vise të ulëta do të luhaten më mes 9C deri 15C, e në vise malore 7C deri 15C.

Era do të fryj mesatarisht e fuqishme dhe fuqishme nga jugperëndimi 8-17m/s, vende-vende me hove edhe mbi 20m/s. Indeksi UV: 3.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ish-deputeti VV’së rrëfen për përballjen me Covid-19

Lajme

Lukaku thyen një tjetër rekord tek Inter

Lajme

Pesë gjëra që ju rrezikojnë më shumë ndaj pasojave afatgjata të COVID-19

Lajme

Jep dorëheqje drejtoresha e Klinikës së Pulmologjisë