Show Bizz

Dilema e radhës: A ishte Nora me këmishën e Robertit në plazh?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas 13 vitesh jetë bashkë thanë se dashuria e tyre ‘mbaroi’, dhe se do mbesin vetëm ‘shokë’.

Ky ishte versioni i Robert Berishës i cili deklaroi se lidhja mes tij dhe Nora Istrefit kishte përfunduar. Ai këtë e bëri publike me një status në rrjetet sociale, të cilin më pas e fshiu. Kurse Nora nuk e tha as edhe një fjalë për këtë histori, qoftë reagim apo konfirmim.

Këngëtarja ka disa ditë që ka udhëtuar drejt Turqisë për pushime, së bashku me vajzën e saj Renee. Ndërkohë që njerëzit po flasin akoma se si erdhi puna deri këtu, Nora si duket nuk po e përjeton rëndë ndarjen, madje duket se po kënaqet plazheve të Turqisë.

A jo ka publikuar disa pamje në Instagram teksa shfaqet me bikini dy pjesëshe me ngjyrë të kuqe, ndërsa ka nxjerrë në pah asetet trupore.

Por bashkë me bikini aj shihet që ka veshur një këmishë të bardhë që duket si e meshkujve. Madje komentues të shumtë e kanë pyetur Norën se këmishën e kujt e ka veshur. Apo mbase të jetë këmisha e Robertit?

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto