Lajme

Digjet një veturë në Prishtinë, policia jep detaje për rastin

Asnjë person nuk është lënduar nga djegia e një veture në Prishtinë.

Zëdhënësi i policisë, Agron Borovci ka thënë se asnjë person nuk është lënduar në këtë incident dhe se zjarrfikësit e kanë menaxhuar përhapjen e zjarrit.

Më tutje ai konfirmoi se rasti ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”.

“Rreth orës 17:45 është raportuar për një veturë të përfshirë nga zjarri në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, po ashtu edhe zjarrfikësit të cilët e kanë menaxhuar përhapjen e zjarrit. Nuk raportohet për të lënduar. Aktualisht policia ka nisur me ndërmarrjen e veprimeve që konsistojnë në zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, ka thënë ai.

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari në shesh ia dhuron 200 euro Valon Sylës

LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Lajme

Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë ndreqën këtë herë

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë, këto temperatura na presin javën e ardhshme