Lajme

Diasporës kosovare s’i pritet të zbresin në tokë: Miku e dhëndri e kthejnë aeroplanin në ring boksi

Në një aeroplan të mërgimtarëve që po vinte për në Kosovë ka ndodhur një rrahje.

Kështu ka treguar një lexues i Gazetës Metro që e ka dërguar edhe një video ku shihet qartë një rrahje midis dy personave në një aeroplan.

Sipas këtij lexuesi, personat e përfshirë në këtë rrahje ishin familjarë mes vete, më saktësisht rrahja ka ndodhur midis mikut dhe dhëndrit.

Disa udhëtarë kanë kërkuar që të ndërprehet përleshja, duke thënë se prezent ka edhe fëmijë.

Ky rast ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në një nga linjat prej diasporës në Kosovë.

https://video.gjirafa.com/kercasin-grushtat-ne-airoplan-ende-pa-mberri-ne-kosove-diaspora-fillojne-te-rrahen

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje tronditëse për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......

Lajme

Ky është personi i cili ndërroi jetë në aksidentin e sontëm