Sport

Diar Miftaraj befason të gjithë me klubin e tij të ri

Diar Miftaraj është bërë me skuadër të re.Mesfushori i njohur ka nënshkruar kontratë bashkëpunimi me skuadrën e Drenicës.

Ish-futbollisti i Prishtinës ka nënshkruar kontratë një vjeçare me klubin dhe ka mbetur vetëm kompletimi i dokumentaticonit.Lojtari pritet që të jetë i gatshëm t’i ndihmoj ekipit që nga ndeshja e nesërme ndaj Gjilanit

Më poshtë e keni prezantimin e klubit:

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultate të dobëta të Llapit, Batatina “kërcënon” futbollistët

Sport

“Legjendat” fajësojnë lojtarët e Llapit

Sport

Juventus merr fitore të madhe në Ukrainë, shkëlqen Morata

Sport

Gjyqtarët gjilanas përsëri do ta ndajnë drejtësinë në derbin e zjarrtë lokal